agencja pracy rozmowa rekrutacyjna

Agencja pracy może być skutecznym sposobem na znalezienie zatrudnienia za granicą, zarówno dla osób planujących wyjazd zarobkowy po raz pierwszy, jak i tych którzy mają już doświadczenie w pracy za granicą. Korzystający z pomocy agencji kandydat może zostać połączony bezpośrednio z pracodawcą zainteresowanym jego doświadczeniem i poszukującym osoby o danych kwalifikacjach, jak i odnaleźć pracę tymczasową na okres wakacji czy chwilowej przerwy w pracy w kraju. Co zyskasz korzystając z pomocy agencji zamiast szukania pracy na własną rękę?

Agencja pracy Korb Group – pomagamy znaleźć zatrudnienie za granicą

Jako doświadczona, europejska marka z wieloletnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku pracy możemy zaoferować kandydatom naprawdę ciekawe oferty pracy w Niemczech. Jesteśmy pośrednikiem pracy specjalizującym się w branży rolniczej, gdzie obok siły fizycznej i chęci do pracy manualnej mogą przydać się dodatkowe kwalifikacje i specjalistyczne umiejętności.

Służymy pomocą zarówno doświadczonym pracownikom poszukującym lepszych okazji zarobkowych, jak i tym, którzy dopiero wchodzą na ścieżkę kariery zawodowej i chcą rozpocząć ją w Niemczech, zyskując od razu większe szanse rozwoju i zarobków. Nasi pracownicy pochodzą głównie z Polski i Ukrainy, a przedsiębiorstwa dla których prowadzimy rekrutację to przedsiębiorstwa polskie i niemieckie działające za granicą.

W jaki sposób korzystasz, szukając pracy przez agencję?

Jednym z pierwszych pytań, jakie padają ze strony kandydatów zgłaszających swoją chęć do pracy i korzystających z pomocy naszej agencji jest pytanie o dostępne formy zatrudnienia. Jako agencja pośrednicząca dla przedsiębiorstw z różnych obszarów rolnictwa jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko korzystne wynagrodzenie, ale i różnorodne formy zatrudnienia dopasowane do potrzeb osób poszukujących pracy na stałe, jak i tych chcących działać za granicą tymczasowo.

Jesteśmy nastawieni na poszukiwanie osób do stałej współpracy, więc jeśli wybrany przez Ciebie pracodawca oferuje wyłącznie pracę tymczasową, po zakończonej umowie możemy poszukiwać kolejnych okazji pracy wykorzystując Twoje dotychczasowe doświadczenie.

Dzięki wieloletniej pracy na rynku niemieckim i pośrednictwie w wielu sprawdzonych przedsiębiorstwach zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia ułatwiającego pracę naszym kandydatom. Dla osób młodych, poniżej 26 roku życia, gwarantujemy pomoc w korzystaniu z dostępnych ulg dla podatku dochodowego pozwalających zarabiać jeszcze więcej.

Wyjazd wspieramy także w zakresie transportu i zakwaterowania – pomagamy w przygotowaniu się do wyjazdu, organizujemy niezbędne dokumenty wymagane przy podejmowaniu pracy za granicą, a dla kandydatów wybierających pracę w Niemczech w branży rolniczej oferujemy także interaktywne materiały edukacyjne w postaci filmów, quizów i instrukcji. Przygotujemy Cię do pracy za granicą, tak by podjęcie zatrudnienia w zupełnie obcym kraju przebiegało jak najłatwiej od samego początku.

Praca znaleziona z pomocą agencji pośrednictwa pracy gwarantuje legalne zatrudnienie, z umową podpisywaną na miejscu i pewnym wynagrodzeniem wypłacanym w ustalonym terminie. Każdy z pracowników decydujących się na skorzystanie z naszych usług otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie w pokoju, w mieszkaniu o wysokim standardzie.

Wszyscy pracownicy są wspierani przez koordynatora mówiącego po polsku i pomagającego w przygotowaniu do porozumiewania się na miejscu w języku niemieckim. Gwarantujemy także roczną premię lojalnościową w wysokości 500 Euro za przepracowane w trybie ciągłym 12 miesięcy.

Jak przygotować się do rozmowy z agencją i jakie dokumenty zabrać?

Agencja pośrednictwa pracy przeprowadza rekrutację na zasadach, które standardowo stosowałby każdy pracodawca. Chcemy zapewnić współpracującym z nami przedsiębiorcom najlepszych pracowników, dlatego wszystkie rozmowy kwalifikacyjne odbywają się na podstawie CV. To pierwszy i najważniejszy dokument, jaki należy dostarczyć do agencji rejestrując się na stronie i przygotować na potrzebę rozmowy.

Przygotuj się do odpowiedzi na pytania o motywację do pracy za granicą, perspektywy rozwoju i gotowość do pracy. Jeśli posiadasz zaświadczenia o ukończonych kursach, certyfikatach czy zdobytych uprawnieniach, zabierz je na rozmowę – dodatkowe kwalifikacje mogą być istotne przy staraniu się o pracę w branży rolniczej, wyróżniając Cię ponad pozostałych kandydatów.