Do współpracy zapraszamy tylko odpowiedzialnych i solidnych partnerów. Dzięki temu udaje się nam jeszcze lepiej trafiać w potrzeby Klientów. Pracownikom natomiast możemy zapewnić pełne wsparcie przy podejmowaniu decyzji o wyjeździe do pracy.

ProDairyGuide

Platforma służąca do komunikacji i rozwoju zespołów pracowników. To narzędzie szkoleniowe, które w obrazowy sposób pokazuje, jak wykonywać zadania na danym stanowisku. Do wykorzystania są m.in. sekcje wideo czy checklista. Dzięki platformie pracownicy rozumieją swój zakres obowiązków, a pracodawcy mogą jasno komunikować swoje oczekiwania. To szczególnie istotne w pracy w międzynarodowym środowisku.

Personal Agrar

Niemiecka agencja rekrutacyjna zajmująca się headhuntingiem i poszukiwaniem kadry zarządczej w branży rolniczej. Nasz partner pomaga młodym osobom w wejściu na rynek pracy, szuka wykwalifikowanego personelu oraz doradza w zakresie HR. Siedziba Personal Agrar znajduje się w centralnej części Niemiec w miejscowości Wenigentaft, niedaleko Frankfurtu nad Menem.