Naszym pracownikom oferujemy korzystne wynagrodzenie i różne formy zatrudnienia według niemieckich lub polskich warunków. Poszukujemy głównie osób chętnych do nawiązania stałej współpracy. Działamy na terenie Niemiec, Polski oraz Ukrainy. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów dla branży rolniczej i przemysłu.

Wyjazd z nami do pracy jest bezpieczny i atrakcyjny finansowo. Osoby poniżej 26. roku życia, które pracują w Niemczech, mogą skorzystać z ulgi i nie płacą podatku dochodowego – tym samym jeszcze więcej zarabiają.

Pomagamy zorganizować transport oraz niezbędne dokumenty. Dla pracowników wyjeżdżających do Niemiec (branża rolnicza) oferujemy interaktywne materiały edukacyjne (filmy, quizy, instrukcje).

Szukasz pracy za granicą i pewności trafnego wyboru pracodawcy? Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży rolniczej, oferując swoim kandydatom wyjazd do Niemiec na korzystnych i bezpiecznych warunkach zatrudnienia. Znajomość języka obcego nie jest wymogiem decydującym o wyniku rekrutacji – pracodawcy korzystający z usług Korb Group są przygotowani na przyjmowanie pracowników zza granicy, także tych nie posługujących się biegle ich językiem ojczystym.

Zapoznaj się z najnowszymi ofertami pracy w Niemczech!

Co zyskasz dzięki rekrutacji z Korb Group?

Starając się o pracę za granicą należy w pierwszej kolejności upewnić się o legalności zatrudnienia. Z Korb Group podpisujesz umowę pracy od ręki, otrzymując w ten sposób gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia i pełnej opieki w zakresie przygotowania i aklimatyzacji do nowej pracy za granicą. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w miejscu zatrudnienia, przygotowując dla każdego pracownika pokój w wygodnym mieszkaniu i pomoc koordynatora pracy posługującego się językiem polskim, dla wygody naszych pracowników.

Oferujemy korzystne warunki pracy, dbając by grafik na miejscu oraz terminy wyjazdu i przyjazdu z Polski zostały dostosowane do potrzeb każdego kandydata. Planujesz dłuższą współpracę i korzystanie z rekrutacji przez Korb Group? Stawiając na budowanie wieloletnich relacji z kandydatami i pracownikami, za każde przepracowane 12 miesięcy oferujemy roczną premię lojalnościową w naszym programie premiowym.

TWOJE KORZYŚCI

LEGALNE ZATRUDNIENIE

Umowę możesz podpisać od zaraz, a wynagrodzenie masz zawsze na czas

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Otrzymujesz bezpłatny pokój w mieszkaniu o wysokim standardzie

POMOC W JĘZYKU POLSKIM

7 dni w tygodniu wspiera Cię koordynator mówiący po polsku

KORZYSTNY WYMIAR PRACY

Elastycznie podchodzimy do grafiku i terminów powrotu do Polski

DODATKOWE 500 EURO

Zyskasz finansowo, jeśli polecisz kolejną solidną osobę do pracy

ROCZNA PREMIA LOJALNOŚCIOWA

Za przepracowane 12 miesięcy otrzymujesz do 500 euro netto po spełnieniu warunków systemu premiowego

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy! Czekamy na Twoją aplikację!

 • WYSYŁKA CV

  Aplikuj e-mailowo na stanowisko, które Cię zainteresowało pod adresem info@korb-group.com. Możesz również do nas zadzwonić.

 • ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

  Porozmawiaj z rekruterem o warunkach zatrudnienia oraz naszej ofercie. Dla Twojej wygody rozmowa kwalifikacyjna odbywa się telefonicznie.

 • PODPISANIE UMOWY

  Kolejno przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty związane z wyjazdem. Umowę wraz z oświadczeniami wysyłamy pocztą.

 • ROZPOCZĘCIE PRACY

  Przez cały czas pobytu do Twojej dyspozycji jest koordynator mówiący w Twoim ojczystym języku. Pomożemy Ci z organizacją przejazdu z domu wprost do nowego pracodawcy.KONTAKT DLA KANDYDATÓW

Biuro Korb Group
info@korb-group.com
+48 668 392 419

KONTAKT DLA KANDYDATÓW

Biuro Korb Group
info@korb-group.com
+48 668 392 419