o nas - agencja pracy

Poszukujesz pracowników do pracy w Niemczech? Jako pracodawca chcesz przeprowadzić szybką i skuteczną rekrutację, korzystając z pomocy i doświadczenia pośrednika pracy za granicą? Korb Group to Twój zaufany partner we wszystkich kwestiach związanych z pozyskiwaniem, rekrutowaniem i przygotowywaniem pracowników do pracy za granicą. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i ciągłej współpracy z pracodawcami w branży rolniczej, doskonale rozumiemy potrzeby i wymagania naszych Klientów. Gwarantujemy pełne wsparcie w ramach rekrutacji pracowników do Niemiec.

Co zyskujesz?

Sprawna rekrutacja jest podstawą w pozyskiwaniu kandydatów do pracy. Umieszczone w odpowiednim czasie i miejscu ogłoszenie o poszukiwanych pracownikach do Niemiec może przełożyć się na pozyskanie właściwie przygotowanych, zaangażowanych pracowników. Zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy w Niemczech, ale także doradztwem dla firm decydujących się na pozyskanie cudzoziemców jako pracowników. Szkolimy osoby rekrutujące się, oferując materiały edukacyjne i przygotowujemy do wyjazdu pracowników z Polski zainteresowanych pracą w Niemczech.

UCZCIWOŚĆ

OPIEKA

WSPÓŁPRACA

Umieść ofertę pracy w Niemczech na stronie Korb Group

Decydując się na umieszczanie ogłoszeń przez oficjalną stronę Korb Group nie tylko zwiększają Państwo zasięg swojej oferty pracy dla pracowników zagranicznych, ale też znacząco ułatwiają sobie prowadzenie całego procesu ich rekrutacji. Docieramy do szerokiego grona zainteresowanych kandydatów, pozwalając na zwiększenie elastyczności zatrudnienia i dopasowanie liczby rekrutowanych pracowników do wymagań danego sezonu. To my zajmujemy się wszystkimi działaniami w obrębie rekrutacji, pozostawiając w Państwa rękach wyłącznie zapewnienie im miejsca pracy.

Działając jako pośrednik pracy za granicą, Korb Group przejmuje pełną odpowiedzialność za pracowników zrekrutowanych poprzez nasze ogłoszenia oraz za wszelkie formalności, jakich należy dopełnić by pozyskanie pracowników do pracy w Niemczech odbyło się w pełni legalnie. Nasi doradcy w biurach lokalnych są gotowi do wspierania firm korzystających z usług Korb Group na każdym etapie współpracy. Praca w Niemczech przez agencję to jedna z najczęściej wyszukiwanych przez pracowników fraz – zadbamy o to, by dzięki Korb Group trafili oni na Państwa ofertę pracy.

Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w procesie zatrudnienia pracowników stałych i tymczasowych. Większość rekrutacji zrealizowaliśmy dla branży rolniczej oraz przemysłu. Pracowników poszukujemy w Polsce i na Ukrainie. Nasi pracodawcy zlokalizowani są na terenie Niemiec oraz Polski.

Rozumiemy nie tylko potrzeby, ale także obawy Klientów. Dlatego poza zatrudnieniem zajmujemy się również doradztwem w zakresie codziennej współpracy z cudzoziemcami. Dla pracodawców z branży rolniczej z Niemiec oferujemy materiały edukacyjne i wdrożenie pracowników jeszcze przed wyjazdem.

TWOJE KORZYŚCI

SPRAWNA REKRUTACJA

Uzupełniamy braki kadrowe i organizujemy przyjazd pracowników

ELASTYCZNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Możesz dopasować liczbę pracowników do sezonu i cyklu produkcji

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Skupiasz się na swoim biznesie, a my szukamy dla Ciebie kadry

GWARANCJA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Przejmujemy na siebie wszystkie formalności i odpowiedzialność za pracowników

CODZIENNE WSPARCIE

Mamy biura i doświadczonych, wielojęzycznych doradców w trzech krajach

INDYWIDUALNE DORADZTWO

Skorzystaj z pakietu usług doradczych i materiałów edukacyjnych dla pracowników

 • ZGŁOSZENIE ZAINTERESOWANIA

  Widziałeś naszą reklamę? Spodobała Ci się nasza strona? Słyszałeś dobre rekomendacje o nas? Wyślij do nas pytanie o współpracę!

 • WYPEŁNIENIE ANKIETY

  Następnie nasz doradca prześle Ci krótką ankietę wstępną. Dzięki temu szybciej zorientujemy się, jakie są Twoje oczekiwania.

 • PODPISANIE UMOWY

  Kolejno omówimy z Tobą warunki współpracy oraz podpiszemy umowę. Na tym etapie zbierzemy również Twoje zapotrzebowanie na pracowników.

 • REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

  Mając komplet informacji, rozpoczynamy proces rekrutacji dedykowany Twojej firmie. Znajdujemy pracowników zgodnych ze zleceniem i gotowych do wyjazdu.


KONTAKT DLA PRACODAWCÓW

Biuro
info@korb-group.com
+48 65 614 16 34

KONTAKT DLA PRACODAWCÓW

Biuro
info@korb-group.com
+48 65 614 16 34