Korb Group to europejska marka zajmująca się kompleksowym pośrednictwem pracy. Specjalizujemy się głównie w branży rolniczej i przemyśle. Prowadzimy rekrutacje stałe oraz tymczasowe. Od 2012 roku zapewniliśmy zatrudnienie setkom osób. Działamy na terenie Niemiec, Polski oraz Ukrainy. Nasi Klienci to niemieckie i polskie przedsiębiorstwa różnej wielkości.

Pracownicy spółek wchodzących w skład Korb Group otrzymują korzystane finansowo zatrudnienie, a pracodawcy uzupełniają braki kadrowe. Dla obu stron jesteśmy wiarygodnym doradcą. W codziennej pracy staramy się przełamywać bariery kulturowe oraz wspierać pracowników i pracodawców na europejskim rynku pracy.

NASZE WARTOŚCI

UCZCIWOŚĆ

Cenimy uczciwe zasady oraz jasne warunki współpracy. O wszystkim informujemy przed podpisaniem z nami umowy.

OPIEKA

Pracowników wspieramy na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia. Pracodawcom pomagamy w efektywnej komunikacji z obcokrajowcami.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy europejską marką, której celem jest trwałe łączenie pracowników z pracodawcami. Dbamy o dobre relacje.

„Naszym celem jest pomoc pracownikom w znalezieniu zatrudnienia w Europie oraz wsparcie pracodawców w rozwoju biznesowym. Robimy wszystko, aby zrozumieć potrzeby i obawy obu stron. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz empatii pomagamy w efektywnej komunikacji i osiągnięciu indywidualnych celów.”

Carsten Korb, Prezes Zarządu

„Naszym celem jest pomoc pracownikom w znalezieniu atrakcyjnego zatrudnienia w Europie oraz wsparcie pracodawców w poszukiwaniu brakującej kadry. Robimy wszystko, aby zrozumieć potrzeby i obawy obu stron. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz empatii pomagamy w sprawnej komunikacji i osiągnięciu indywidualnych celów każdej ze stron.”

Carsten Korb,
Prezes Zarządu